Flowera İzmir Süs Bitkisi, Peyzaj ve Kesme Çiçek Fuarı

Ürün Grubu

FLOWERA

İzmir Süs Bitkisi, Peyzaj ve Kesme Çiçek Fuarı

FLOWERA,

Üreten topraklardan tüm dünyaya…

İZFAŞ, doğayla uyumlu bir yaşamı ve kendini doğanın sahibi değil, parçası olarak gören bir anlayışı benimseyen bir yaklaşımla yeni bir fuara imza atıyor.
Üzerinde yaşadığımız bereketli toprakların bize sunduğu yerel bitkilerin aracısız bir şekilde evrensel ölçeğe taşınacağı ’Flowera İzmir Süs Bitkisi, Peyzaj ve Kesme Çiçek Fuarı’ uluslararası iş bağlantılarıyla sektöre katkı sunma hedefiyle, fuarizmir’de kapılarını açıyor.
Süs bitkileri ve kesme çiçek sektörü, yarattığı ekonomik değerinin yanında, insan psikolojisi ve kentsel yaşamın doğayla bütünleşmesine sağladığı katkı ile dünyada ön plana çıkan önemli bir sektör olduğunun farkındalığıyla; süs bitkileri üretiminde ön sırada yer alan İzmir, kendi potansiyelini Flowera’da harekete geçiriyor.
Flowera, sektörün tüm paydaşlarını ağırlayarak, uluslararası iş birlikleri üzerinden, ülkemize dünyada sektörün merkezlerinden biri haline getirmeyi amaçlıyor. Flowera Fuar; ‘’Living in Harmony’’ teması ile doğayla modern yaşamın iç içe olduğu, doğanın kendi yaşam döngümüz olduğunu kavrayacağımız ve İzmir’in doğayla, havayla, suyla, iklimle barışık yaşamı esas alan kent vizyonunun, örnek alındığı öncü bir fuar olacaktır.

Daha Fazla Detay